• Děkuju za všechny komentáře a gratulace, moc si toho cením! :D
  • Kdybyste chtěli adresu, napište, ale nejdřív se podívejte, jestli tam už není napsaná. Potom mi i takoví jednci psali o adresu na někoho, u koho byla napsaná :)

Březen 2014

Jaromír Nosek

25. března 2014 v 8:24 | NikulQa |  Herci
JÉÉ! Tak tohle jsem nečekala! Dneska mi došel podpis od Jardy Noska. Vzpomínáte, jak jsem nedávno psala o zbávajících podpisech? Jeho jsem nezmínila, ale patřil tam taky. Teď mě připadá, jako kdyby to četl taky :D No, dál :D Posílala jsem 2 fotky, přišly podepsané:

adresa: zdá semi, že jsem psala sem, ale nejsem si jistá:
adresa:
Václavské náměstí 38
Pasáž Rokoko
Praha1
110 00
odesláno: 11.11.2010
přijato: 25.3.2014

Jaromír Nosek hrál např. ve filmu:

Rebelové (Bob)
Vyprávěj (Tonda)


Novinky!

14. března 2014 v 10:15 | NikulQa |  Odeslané dopisy
Takže, mám takový deníček, kam si píšu co mi došlo a jak jsem to získala (dopis, e-mail, osobně, výměna, koupě). Dnes jsem připsala další dva, které jsem zapomněla připsat a vyšlo mi, že celkem vlastním .......... 269 podpisů! :-)) Až jich bude 300 a to doufám, že bude, určitě to zjistíte!
A taková malá statistika:

ZA 5 LET JSEM ZÍSKALA CCA 300 PODPISŮ.
TZN. CCA 60 AUTOGRAMŮ ZA ROK
Doufám, že to tak počítám správně :-)

A možná mám pro vás překvapení :) nevím, jak budu mít čas a jak se mi bude chtít, ale možná bych zase začla s posíláním podpisů o velkých prázdninách, kdy bude čas :-)
Tak ahooj


Krásné jaro aneb na co ještě čekám?

14. března 2014 v 10:04 | NikulQa |  Oznámení
Ahojda,
dneska chci napsat pár řádků o odeslaných podpisech. Prostě ty, na které ještě čekáma a které snad někdy dojdou. nebojte, nebudu je vypaisovat všechny, ale jen ty, který bych moc chtěla. Připraveni? :) Ok, tak jedem!

Začneme pěkně od začátku. 26. března roku 2010 jsem posílala tři podpisy. Jeden mi už nikdy nepřijde, neboť pan Smoljak už není mezi námi :(, ale mohl by možná dojít od Ládi Potměšila a Ivany Chýlkové. Nevím, jakou vy máte zkušenost s těmito herci, můžete nepsat do komentů, ale já myslím, že by ještě dojít mohli. Tak dál. 29. dubna téhož roku jsem posílala žádost Báře Seidlové. Možná bych jí někdy zkusila poslat žádost znovu, ale nevím. Klidně pište, co si o tom myslíte. 8. června před čtyřmi lety jsem posílala dopis Markétě Plánkové a Josefovi Cardovi. Myslím, že jsem jim psala někam do divadla, ale nejsem si jistá, takže snad... 15. června 2010 jsem posílala dopis Gèrardovi Depardieovi. U něj si vůbec nejsem jistá, zda napíše. 12. srpna 2010 jsem odeslala dopis dvojici z Angeliky. Robert podpis poslal, ale Michéle Mercier se asi už nedočkám. 17. srpna 2010 jsem posílala dopis Veronice Kánské. Čekala jsem, jak odepíše, když odepisovala všem, ale stále nic. 27. září 2010 jsem posílala dopis Janu Hartlovi a zároveň Jaroslavu Satoranskému. Zatímco pan Satoranský odepsal a připsal nádherné věnování, pan Hartl asi zapomněl nebo prostě neodepisuje. 30. září roku 2010 jsem posílala dopis dvěmi Michaelám. Míša Kuklová po dlouhé době napsala, ale Michaela Horká stále nepíše. 4. říjen téhož roku byl dnem poslání čtyř dopisů. Od pana Lábuse jsem se nedočkala, takže jsem musela podpis získal výměnou. Od Veroniky Žilkové - Stropnické jsem již dopis obdržela. :) Stále čekám od Elišky Balzerové a Jana Šťastného. Všem jsem jim myslím psala do divadla, takže nevím.. No a poslední, ale neméně důležitý Jan Antonín Duchoslav, alias Viki Cabadaj. Posílala jsem mu 7. prosince 2010 ofrankovanou a nadepsanou obálku a dvě fotky, ale i když mi jeho manager psal, že dopis odeslal, mě nic nepřišlo. Mylím že v tom má prsty naše za*rasná pošta! někdy doufám, že by to ještě mohlo dojít, ale spíš přemýšlím o tom, že to pošlu znovu. No a to je asi vše, snad jste to vydrželi číst až do konce :) jestlli máte zkušenosti, pište, budu ráda :-) Krásný den!