• Děkuju za všechny komentáře a gratulace, moc si toho cením! :D
  • Kdybyste chtěli adresu, napište, ale nejdřív se podívejte, jestli tam už není napsaná. Potom mi i takoví jednci psali o adresu na někoho, u koho byla napsaná :)

Prosinec 2013

Tahle písnička u mě navodila opravdovou Vánoční náladu!

9. prosince 2013 v 12:11 | Monii |  Oznámení
Opravdu nádherné. Ještě by mohl začít padat sníh a bylo by to perfektní. :))
U některých písniček se úplně vidím v teplé huňaté dece u krbu, jak poslouchám tyhle koledy a popijím horký čaj. Curkoví, purpura a svíčky nesmí chybět. Ach jo.. Vánoce.. <3 :)


Odpovídám na komenty! Na staré i nové! Piště, jestli máte otázku, sem se jen tak zase nedostanu!

9. prosince 2013 v 11:20 | Monii |  Oznámení
Ahoj všichni moji věrní návštěvníci, sbčka, která jsem přes dva roky zanedbávala.. Já vím, asi vás to muselo štvát. Ale mě už prostě nic nechodí. Nemám ani čas něco posílat a když se ten čas výjimečně udělá, už se mi nechce zdlouhavě posílat dopis atd. Ale mám pro vás dobrou zprávu! Možná se budu chystat napsat pár celebritám, o kterých se teď dost píše a jteré mají skvělé songy! Které to jsou? No, Austin Mahone (17) (4. dubna 18 let) a Ross Lynch (17) (29. prosince 18 let). Možná jste si všimli, že jsem trošku změnila styl a neposílám žádosti starším a českým hercům, ale třeba se to zase může napravit. Za rok skončím střední a třeba se pak najde čas na podpisy! :)) Taky budou brzo Vánoce, na což se moc těším.
Jak jste si mohli všimnout v nadpise (ne, ten se opravdu přehlédnout nedal:), dávám vám teď možnost napsat mi, zeptat se mě ohledně podpisů.. čeho budete chtít, protože jsem si všímala komentů nechaných tu od vás před dvěma lety a odpovídám na ně až teď. Takže, otázky můžete psát. Blog teďka nějak blbne, takže snad to půjde ;););) A kdybyste měli zájem, ty, kteří se zajímají o recenze kosmetiky (asi tady takový nikdo nebude, ale kdyby přece), mám nový blog o recenzích na kosmetiku, ale chystám se přidávat i názory na cokoli comi napíšete, nějaké fotky mnou focené, protože mě focení baví a rady ohledně vlasů, protože jsem na učňáku jak jinak než kadeřník ;) Takže to je asi vše, můj blog o kosmetice je TADY a mějte se nádherně!
Krásné Vánoce!
↓ Fotila jsem loni 29.12. na procházce ;)